کاخ سفید ازعملکرد وزارت خارجه آمریکا درمورد بحرین ناراضی است

11 آذر 10:50
منابع رسانه ای در آمریکا از نارضایتی کاخ سفید از عملکرد وزارت امور خارجه این کشور در مورد بحرین خبر دادند. به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر به نقل از شبکه اللؤلؤه، منابع رسانه ای در آمریکا تاکید کردند دولت باراک اوباما از شرایط بحرین ناراضی است و مسئولیت این شرایط را تا حد زیادی متوجه مایکل پوسنر معاون وزیر امور خارجه آمریکا در امور حقوق بشر می داند.

به گزارش پایگاه اینترنتی «دموکراسی الآن»، مقامات آمریکایی پیش از این هشدار داده بودند ناآرامیها در بحرین ممکن است باعث سرنگونی رژیم پادشاهی در این کشور شود.
مایکل پوسنر تاکنون دیدارهای طولانی و متعددی با مقامات بحرینی داشته است. پوسنر به مهندس پرونده بحرین و مسئول اول اوضاع این کشور در وزارت امور خارجه آمریکا معروف است.
پوسنر به ویژه در حل مسئله صدور احکام زندان برای پزشکان بحرینی ناکام بوده است. پوسنر از ابتدای انقلاب بحرین تاکنون پنج بار به این کشور سفر کرده است. وی ماه آوریل گذشته برای توضیح دادن درباره اوضاع بحرین در جلسه کنگره آمریکا حاضر شد و ادعا کرد وضع خبرنگاران در بحرین خوب است.
عمل نکردن رژیم بحرین به توصیه های کمیته شریف بسیونی، آمریکا را در تنگنا قرار داده است، زیرا تشکیل این کمیته حقیقت یاب پیشنهاد واشنگتن بود.


ارسال نظرات

نظرات شما

نظر شما