Islamic world Analytical news site

بارش موشک های ایران بر سر مراکز آموزشی موساد اسرائیل

به گزارش جهان اسلام، باران موشکی ایران، رژیم صهیونیستی را پریشان کرد...

ساعت ۱:۲۰ بامداد، انفجارهای بزرگی در اربیل عراق به‌وقوع پیوست. چندین راکت ۱۲۲ میلی‌متری گراد به ۲ مرکز آموزشی پیشرفته متعلق به موساد اسرائیل اصابت کرد. رسانه‌های عراقی نوشتند: این پایگاه‌ها زیرباران موشک‌ها بود.
دقایقی بعد رسانه‌ها نوشتند که درمیان موشک‌های شلیک‌شده چند موشک بالستیک نیز وجود داشت. همچنین با پرواز پهپادهای ناشناس در آسمان اربیل، صدای تیراندازی‌های شدید به گوش رسید.

سازمان ضدتروریسم منطقه کردستان عراق اعلام کرد: ۱۲ فروند موشکی که به اربیل برخورد کردند، از جایی در خارج از عراق و جهت شرق این کشور شلیک شده‌اند…

روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» نیز امروز یکشنبه با انتشار مطلبی به موفقیت آمیز بودن عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علیه مراکز جاسوسی این رژیم اذعان کرد.

بر اساس این گزارش، روزنامه صهیونیستی هاآرتص اذعان کرد که به دنبال حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حلقه جاسوسی رژیم صهیونیستی در اربیل منهدم شد. این روزنامه اعلام کرد: موشک‌های سپاه ایران مراکز مهم اسرائیل در اربیل را مورد اصابت قرار دادند.

در ادامه مطلب هاآرتص آمده است: موشک‌های سپاه به بسیاری از مراکز مهم اسرائیل در اربیل اصابت کرد و آسیب‌های زیادی را برجای گذاشت. دستگاه‌های اطلاعاتی ایران حلقه جاسوسی مهم اسرائیل که مأموریت جذب مزدوران را برعهده داشت، منهدم کرد.

گفتنی است، پیشتر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: در پی جنایات اخیر رژیم جعلی صهیونیستی و اعلان قبلی مبنی بر بی‌پاسخ نگذاردن جنایت‌ها و شرارت‌های این رژیم منحوس، شب گذشته مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‌ها مورد هدف موشک‌های قدرتمند و نقطه زن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفت.